Bakırköy Bölgesindeki Medyumlar ve hocalar

medyum, yaşadığımız dünya ile eterik dünya arasında bağ kuran, haberleşme sağlayan kişilere denir. Medyumlar bu iletişim kurma işini yaparken farklı yöntemler kullanırlar. Toplumun büyük kesimince eleştirilen falcılık  büyücülük olarak nitelendirilen dolayısıyla da dine aykırı bulunan medyumluk hakkında merak ettikleriniz.

Bakırköy Medyum denince herkesin aklına fal bakan, büyü yapan, geleceği gören ve hatta olumsuz duygular uyandıran kişiler gelmektedir. Medyum kelimesi Latince kökenlidir.

Aslında herkesin doğasında sezgilerini ve altıncı hislerini kullanmak gibi yetenekleri vardır. Medyumluk ise bunların ne kadar kullanıldığı ile alakalı bir durumdur. Ruhçuluk bilimine göre medyumluk gelecekten bilgi almak demek değildir.

Sadece eterik dünya ile yaşanılan dünya arasında bağlantı kuran kişilerdir. Medyumlar bu bağı kurarken trans yöntemini kullanmaktadırlar. Trans yöntemi ise tüm yoğunluğunu verip, beyin enerjisiyle düşündüğü konuya odaklanarak, karşısındaki kişinin (veya bir nesnenin, varlığın) gizemli ve bilinmeyen hallerini anlamaya çalışmaktır. Medyumlar bu işlem sırasında yani trans halindeyken çok kısa bir süreliğine de olsa bedenlerini terk edip eterik bağ ile yoğunlaşırlar. Bu yoğunlaşma sayesinde zamana ve konuya tamamen odaklanabilmektedirler.

Etiket(ler): , , , .Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir